Atribuită Cumpărare directă

Furnizare Pix video PCS2K16 - 55 buc

Număr anunț
DA26033735
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
Cod CPV
35120000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.930 RON
Valoare atribuită
17.930 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.930 RON

din 17.930 RON estimat