Atribuită Cumpărare directă

5 buc -Tabla magnetica rotativa A+, 90 x 120 cm si accesorii, markere, burete, spray, magneti

Număr anunț
DA26036698
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 SIBIU (CUI 4603420)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30195000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260,40 RON
Valoare atribuită
1.260,40 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260,40 RON

din 1.260,40 RON estimat