Atribuită Cumpărare directă

Valoare audit supraveghere sistem de management al calitatii conform ISO 9001/2015 pentru organizatie cu domeniul de activitate conform EA 36 avand un numar de persoane intre 26-45.

Număr anunț
DA26029072
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA PIETELOR SECTOR 2 (CUI 4266235)
Furnizor / câștigător
AFNOR ROMÂNIA SRL (CUI 18984723)
Cod CPV
79132000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.331 RON
Valoare atribuită
2.331 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.331 RON

din 2.331 RON estimat