Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN: 71022565 Halat halate protectie vizitator unica folosinta PRODUS IN ROMANIA LIVRARE DIN STOC IN 24 ORE din polipropilena Halat de protectie, de unica folosinta, cu inchidere prin snur Marime universala La maneci este strans cu elastic pentru e mai buna fixare si etansare. Este recomandat unei game largi de utilizari si ofera utilizatorului protectie suplimentara STOC CURENT 28.07.2020 - 5000 BUCATI !!!! LIVRARE 24 ORE din stoc ATENTIE !!!!! COMANDA MINIMA 200 BUCATI PERSOANE DE CONTACT: Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA26049739
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica a Judetului Arad (CUI 3519496)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat