Atribuită Cumpărare directă

Benzina,dimensiuni talpa430x300,6,5 CP,adincime compactare 28 cm

Număr anunț
DA26034396
Autoritate contractantă
COMUNA BANLOC (PRIMARIA BANLOC) (CUI 4357996)
Furnizor / câștigător
TOTAL TOOLS SRL (CUI 23614786)
Cod CPV
43315000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.079,83 RON
Valoare atribuită
2.079,83 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.079,83 RON

din 2.079,83 RON estimat