Atribuită Cumpărare directă

Placi PCR FrameStar 96 non skirted, low profile - este formata din 2 componente: polipropilena la nivelul godeurilor si policarbonatul la nivelul ramei placii - combina avantajele peretilor subtiri din polipropilena, cu stabilitatea in timpul incalzirii si racirii a ramei din policarbonatul , astfel evaporarea care apare in special la nivelul godeurilor din colt si randurilor externe este eliminate - libere de ADN uman si bacterian, DNaze/RNaze, autoclavabile - transparente - compatibilitatea cu sistemul Roche este mentionata de catre producator

Număr anunț
DA26054817
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA ALBA (CUI 4331562)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900 RON
Valoare atribuită
2.900 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.900 RON

din 2.900 RON estimat