Atribuită Cumpărare directă

REDUCTIE FONTA MF 2"X1" Buc 9.05 CANEPA Buc 4.67 TUB PP M.STRAT D 160 L 4000 SN4 PORTOCALIE Buc 129.06 MANSON COMPR. FF D 63 Buc 25.11 MANSON COMPR. FF D 63 Buc 25.11 COT COMPR. D 63 Buc 34.50 DOP FONTA M 2" Buc 7.39 REDUCTIE FONTA MF 2 1/2"X2" Buc 18.86 SORB 11/4" Buc 88.72 PIESA BRANSARE 75X3/4" Buc 14.19 TUB PP D 50 L 1000 CANALIZARE Buc 5.31 TUB PP D 50 L 2000 CANALIZARE Buc 9.58 RAMIFICATIE PP D 50/50 87* Buc 2.90

Număr anunț
DA26044247
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI 16730672)
Furnizor / câștigător
STOICA SERVICE SRL (CUI 11662771)
Cod CPV
44162100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
467,17 RON
Valoare atribuită
467,17 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

467,17 RON

din 467,17 RON estimat