Atribuită Cumpărare directă

NORVIR 100MG 1FL X 30CP FILM (RITONAVIRUM ) REF.INFECTIOASE 16839/27.07.2020COVID

Număr anunț
DA26045685
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33670000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.273 RON
Valoare atribuită
3.273 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.273 RON

din 3.273 RON estimat