Atribuită
Cumpărare directă
MOTOFERASTRAU ECHO CS-4510ES/Y38L - profesional - 2 ani garantie -45.0 cm3; putere neta motor 3.1 cp; greutate - 5 kg; lant pas .325; grosimw 1.5; lungime lama de 38cm - 1 BUC X 2096.64 RON; Lant drujba Husqvarna/Echo CS4510 pas .325" 32 cutite 1,5 - 2 BUC X 67.23 RON; SUPORT PILA 325" /3/8 / picco - 1 BUC X 42.02 RON.
- Număr anunț
- DA26049769
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
- Furnizor / câștigător
- COMFOREX IMPEX SRL (CUI 10294531)
- Cod CPV
- 42600000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.273,12 RON
- Valoare atribuită
- 2.273,12 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.