Atribuită Cumpărare directă

100974805 SET GALERIE SIMPLA 200 330 EXTENS 63.03 2 Buc 100974809 SET GALERIE SIMPLA 200 330 EXTENS 63.03 20 Buc 100974808 SET GALERIE SIMPLA 120 210 EXTENS 50.42 2 Buc PREZENTA TINE LOC DE COMANDA

Număr anunț
DA26055146
Autoritate contractantă
Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.487,39 RON
Valoare atribuită
1.487,39 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.487,39 RON

din 1.487,39 RON estimat