Atribuită Cumpărare directă

CILINDRU OKI MC873 YELLOW 44844469 BUC 1 CILINDRU OKI MC873 MAGENTA 44844470 BUC 1 CILINDRU OKI MC873 CYAN 44844471 BUC 1 DRUM LEXMARK 310DN – 50F0Z00 BUC 5 CILINDRU OKI MC873 NEGRU 44844472 BUC 3 DRUM MINOLTA BIZHUB C284E A2XN0RD - DR512K BUC 2 DRUM MINOLTA BIZHUB C258 A7U40TD - DR313C BUC 5

Număr anunț
DA26065971
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI 13038872)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.606 RON
Valoare atribuită
10.606 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.606 RON

din 10.606 RON estimat