Atribuită Cumpărare directă

106R02773 CARTUS TONER BLACK (1500 PAG) COMPATIBIL 100% NOU XEROX PHASER 3020 3025 (*) PRODUS 100% NOU, NU ESTE REINCARCAT, REMANUFACTURAT SAU RECICLAT GARANTIE 36 LUNI IN PROCESUL DE FABRICATIE AU FOST RESPECATE STANDARDELE DE CALITATE (ISO 9001) SI SANDARDELE DE MEDIU (ISO 14001) AMBALATE IN CUTII INSCRIPTIONATE CU MARCA PRODUCATORULUI IN CAZUL IN CARE PRODUSUL NU FUNCTIONEAZA, VA FI SCHIMBAT FARA NICI UN COST SUPLIMENTAR IN TERMEN DE 3 ZILE DE LA SESIZARE. LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: * Xerox WorkCentre 3025, Phaser 302. Contabilitate+Infectioase Adulti

Număr anunț
DA26049762
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211,96 RON
Valoare atribuită
211,96 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

211,96 RON

din 211,96 RON estimat