Atribuită Cumpărare directă

ANSAMBLU TAMPLARIE PVC - SUPRAFATA TOTALA 5.20 MP, 6 BUC FERESTRE SI USI. MONTAJUL NU ESTE INCLUS.

Număr anunț
DA26038064
Autoritate contractantă
Comuna Ziduri (Primaria) (CUI 2407915)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
Cod CPV
44230000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.858,82 RON
Valoare atribuită
1.858,82 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.858,82 RON

din 1.858,82 RON estimat