Atribuită Cumpărare directă

Inlocuire reductor 40 Kg/h Manopera Transport

Număr anunț
DA26044314
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
Furnizor / câștigător
BUTAN GAS ROMANIA S.R.L. (CUI 8297854)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
811,05 RON
Valoare atribuită
811,05 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

811,05 RON

din 811,05 RON estimat