Atribuită Cumpărare directă

Prezenta cumparare directa este o comanda ferma!! RN 144-04.05.2020 HR 04 SMU,234-28.07.2020 HR 30 SMU SERVICII DE REPARARE MANOPERA: MONTAT COMUTATOR CENTRAL 1.2H X 105.04 LEI X 2 BUC; PIESE: BANDA IZOLATOARE 1BUC X 11.79 LEI; SURUB DIVERSE 4BUC X 1.20 LEI; SURUB 4 BUC X 4.13 LEI COLIER PLASTIC LUNG 10BUC X 0.58 LEI TOTAL SERVICII: 291.01

Număr anunț
DA26045472
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanță Județean Harghita, Miercurea-Ciuc (CUI 7600215)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI 6682144)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
291,01 RON
Valoare atribuită
291,01 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

291,01 RON

din 291,01 RON estimat