Atribuită Cumpărare directă

Toner Cartridge high yield Black for LBP66x series, MF74x series (7.600 pages) CRG055HBK

Număr anunț
DA26085478
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Valcea (CUI 9685900)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
508,84 RON
Valoare atribuită
508,84 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

508,84 RON

din 508,84 RON estimat