Atribuită Cumpărare directă

TARUS IMPAMANTARE OTEL GALVANIZ 1.5 ML 3896 Buc 2 26,64 53,28 10,1232 TABLOU METALIC 25x30x15 IP54 1456 Buc 1 68,9 68,9 13,091 PIESA BLOCARE GRI KD3 2800 Buc 15 0,84 12,6 2,394

Număr anunț
DA26085207
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,78 RON
Valoare atribuită
134,78 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,78 RON

din 134,78 RON estimat