Atribuită
Cumpărare directă
CRG055H CARTUS TONER BLACK (7600 PAG) ORIGINAL CANON LBP663Cdw LBP664Cx MF742Cdw CRG055H CARTUS TONER CYAN (5900 PAG) ORIGINAL CANON LBP663Cdw LBP664Cx MF742Cdw CRG055H CARTUS TONER MAGENTA (5900 PAG) ORIGINAL CANON LBP663Cdw LBP664Cx MF742Cdw CRG055H CARTUS TONER YELLOW (5900 PAG) ORIGINAL CANON LBP663Cdw LBP664Cx MF742Cdw
- Număr anunț
- DA26095990
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.743 RON
- Valoare atribuită
- 2.743 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.