Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Magnesium Liquid 25ml x 20 doze - 1 cutie Dynamic Tape 5cm x 5m - 12 buc Kinesiotape D3 5cm x 6m - 10 buc Banda rigida adeziva cu oxid de zinc D3 5cmX13,7m - 48 buc Ulei neutru pentru masaj 500ml - 3 buc Bandaj coeziv autoadeziv D3 5cmX9m - 10 buc
- Număr anunț
- DA26077530
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI 13444099)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL SPORT SOLUTIONS SRL (CUI 36308703)
- Cod CPV
- 33000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.316,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.316,20 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.