Atribuită Cumpărare directă

Laptop Lenovo IdeaPad L3 15IML05, Intel Core i3-10110U, 15.6inch, RAM 4GB, HDD 500GB+ssd120Gb, Intel UHD Graphics, Windows 10 Pro, Platinum Grey+Licenta Microsoft Office 2019 Home And Business

Număr anunț
DA26057961
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA A POLITIEI LOCALE TIMISOARA (CUI 27872311)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.980 RON
Valoare atribuită
2.980 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.980 RON

din 2.980 RON estimat