Atribuită
Cumpărare directă
Micromanipulator model InjectMan 4: - Cuplarea electronică la microinjectoarele FemtoJet pentru injecții semiautomate seriale rapide, cu cea mai mare reproductibilitate. - Selectarea și programarea funcțiilor avansate (de exemplu, mișcare axială, injecție în trepte). - Panou de control în formă ergonomică pentru lucrul fără oboseală Cod catalog: 5192 000 019. Producator: Eppendorf, Germania Garantie comerciala: 12 luni de la livrare.
- Număr anunț
- DA26047508
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
- Furnizor / câștigător
- WATT DISTRIBUTOR SRL (CUI 10817509)
- Cod CPV
- 38000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62.015 RON
- Valoare atribuită
- 62.015 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.