Atribuită Cumpărare directă

Kit memorie RAM DDR3, capacitate 2X8GB, frecventa 1600MHz, latenta CAS CL10, tensiune alimentare1.5V, garantie 60 luni.

Număr anunț
DA26095433
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
30237000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.908 RON
Valoare atribuită
1.908 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.908 RON

din 1.908 RON estimat