Atribuită Cumpărare directă

AMICON ULTRA 0.5ML 3K 24PK

Număr anunț
DA26074682
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
883,20 RON
Valoare atribuită
883,20 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

883,20 RON

din 883,20 RON estimat