Atribuită
Cumpărare directă
Verificari metrologice: Pod Bascula Auto – 60 tone 900.00 Lei/buc Platforma electronica de cantarire 3t 225.00 Lei/buc Platforma electronica de cantarire 2t 225.00 Lei/buc Platforma electronica de cantarire 2t 225.00 Lei/buc Platforma electronica de cantarire 6t 225.00 Lei/buc Cantar electronic carlig 10t 450.00 Lei Verificare metrologica Umidimetru (4 soiuri) 160.00 Lei/buc Balanta cls II 600g 120.00 Lei/buc Verificare metrologica Umidimetru (4 soiuri) 160.00 Lei/buc Verificare metrologica Balanta Hectolitrica 115.00 Lei Deplasare si Manipulare Greutati Etalon 900.00 Lei
- Număr anunț
- DA26062573
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale-Unitatea Teritoriala 360 (CUI 26308129)
- Furnizor / câștigător
- METROREAL SRL (CUI 14014960)
- Cod CPV
- 50411000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.705 RON
- Valoare atribuită
- 3.705 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.