Atribuită
Cumpărare directă
*GRUPE SANGUINE seruri hemotest, serologie transfuzie - Anti-AB IgM monoclonal, CLONA 1 (11H5 + 6F9 + ES-15), fl x10ml, 200 teste *GRUPE SANGUINE seruri hemotest, serologie transfuzie - Anti-A IgM monoclonal, CLONA 1 (11H5), fl x10ml, 200 teste *GRUPE SANGUINE seruri hemotest, serologie transfuzie - Anti-B IgM monoclonal, CLONA 1 (11H5), fl x10ml, 200 teste
- Număr anunț
- DA26060822
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
- Cod CPV
- 33696100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109,44 RON
- Valoare atribuită
- 109,44 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.