Atribuită
Cumpărare directă
Se doreste incheierea unu contract privind serviciile de asistenta tehnica - diriginte de santier, pentru proiectul "Reutilizarea spatiului fostei piete agroalimentare prin amenajarea de spatii verzi publice si reabilitare strada Miron Costin", cod SMIS 118874.
- Număr anunț
- DA26048942
- Autoritate contractantă
- Orasul Lipova (CUI 3519224)
- Furnizor / câștigător
- POPESCU-NEDELEA CRIŞU CONSULTING ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 27880713)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.026,12 RON
- Valoare atribuită
- 19.026,12 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.