Atribuită
Cumpărare directă
- 2 buc. drapelul Uniunii Europene cu dimensiunile 120 x 180 cm confecționate din polyester-material uzual de steag cu rezistență la intemperii și la radiații ultraviolete, expunere exterioară vizibilă pe ambele fețe, tivit cu cusătură dublă pe trei laturi, cu o greutate de până la 120 gr/mp, cu aspect lucios, dotate cu carabine pentru prindere pe sfoara catargelor
- Număr anunț
- DA26086027
- Autoritate contractantă
- Ministerul Administratiei si Internelor - Directia Regim Permise de Conducere si Inmatriculare a Vehiculelor (CUI 17686532)
- Furnizor / câștigător
- HERALDICA SRL (CUI 20256411)
- Cod CPV
- 35821000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,44 RON
- Valoare atribuită
- 168,44 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.