Atribuită
Cumpărare directă
Neodisher SBK este un agent de clatire cu o formula usor acida, continind componente speciale de complexare a duritatii. Datorita capacitatii sale de umectare si indepartare a depunerilor de calcar nu raman pete sau urme de calcar pe obiectele care trebuiesc clatite. Lichid concentrat Domenii de utilizare: neodisher SBK se utilizeaza pentru complexarea duritatii apei si clatire in procesul de spalare mecanica a plostilor si a recipientelor din inox in masinile speciale de spalat cu dezinfectie cu abur. Ambalare: bidon PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26081980
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.