Atribuită Cumpărare directă

DOZA APARAT PT 4M=3BUC, DOZA=2BUC, DOZA APARAT PT 2M=1BUC, INTRERUPATOR =2BUC, PRIZA=10BUC, SIGURANTA TRIFAZICA 25A=1BUC, SIGURANTA TRIFAZICA 32A=1BUC, PRIZA DUBLA =10BUC, INTRERUPATOR=4BUC, COMUTATOR=6BUC, DIBLU+HOLSURUB =100BUC, SURUB M6=20BUC

Număr anunț
DA26047175
Autoritate contractantă
SC AMENAJARE EDILITARA S5 S.A. (CUI 27515874)
Furnizor / câștigător
EBICOM SRL (CUI 10557824)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
647,13 RON
Valoare atribuită
647,13 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

647,13 RON

din 647,13 RON estimat