Atribuită Cumpărare directă

Set piese STIHL FS 460 : Filtru aer – piesa de origine Stihl - 41471410300 1 bc. x 13,60 Tija transmisie – piesa de origine Stihl - 41477113206 1 bc. x 138,90 Suport tambur ambreiaj – piesa de origine Stihl - 41471600617 1 bc. x 160,10 Reductor– piesa de origine Stihl - 41476400104 1 bc. x 581,90 Carburator– piesa de origine Stihl - 41471200608 1 bc. x 267,30 Rulment tambur – piesa de origine Stihl - 95030037452 1 bc. x 30,90

Număr anunț
DA26053023
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
MOZAIC S.R.L. (CUI 13649361)
Cod CPV
42950000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.192,70 RON
Valoare atribuită
1.192,70 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.192,70 RON

din 1.192,70 RON estimat