Atribuită
Cumpărare directă
Aprov.-BSML-Lab.Tratare nr.neces.13981/3.07.2020 0245-PLS-100 PRIMA Exudat faringian steril, plastic + bumbac, in tub Ø 12x150 mm, cu eticheta, 100buc/cutie 1 pk 0245-LMN-100 PRIMA Exudat faringian steril, lemn + bumbac, in tub Ø 12x150 mm, cu eticheta, 100buc/cutie 1 pk 0151-LMN PRIMA Exudat faringian steril, lemn+bumbac, 15cm, ambalat individual in plic, 100buc/cutie 1 pk 0151-PLS PRIMA Exudat faringian steril, plastic+bumbac, 15cm, ambalat individual in plic, 100buc/cutie 1 pk HK48.1 Filtre rotunde din fibra de sticla Macherey-Nagel MN 85/70 BF, Ø 55 mm, 100 buc 1 pk AT05.1 Hartie de filtru rotunda ROTH 601A, Ø 150 mm, 100 buc 3 pk 5900002 Para de cauciuc pentru pipete de pana la 100 ml, modelul Flip 6 pk 013.01.051 Baloane cotate, realizate din sticla borosilicata 3.3, clasa A, 50 ml, slif NS 14/23, 2 bucati 5 pk 013.01.051 Baloane cotate, realizate din sticla borosilicata 3.3, cu invelis de protectie, clasa A, 50 ml, slif NS 14/23, 2 bucati 5 pk HN25.1 Reactiv ROTH Sodium thiosulphate anhydrous min. 99 %, p.a. , 250 g 1 pk X986.1 Reactiv ROTH Ethylenediamine tetraacetic acid disodium salt dihydrate, min. 99 %, USP , 250 g 1 pk 8283.2 Reactiv ROTH Magnesium sulphate heptahydrate extra pure , 1 kg 1 pk
- Număr anunț
- DA26093315
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.646,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.646,76 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.