Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE PROTECTIE COMPUS DIN: Acoperitori cap- 10 buc.= 294,12 lei, Acoperitori pantofi- 10 buc.= 294,12 lei, Combinezon impermeabil 3 straturi 2 buc.=213,44 lei, comprese 5/5 de 100buc- 18 buc.= 120 lei, covoras antibacterian 1 buc.= 108,4 lei, Dezinfectant suprafete 1l -3 buc.=214,28 lei, Dezinfectant concentrat instrumentar 2 buc.= 323,53 lei, Dezinfectant tegumente 1 l- 2 buc.= 142,85 lei, Dezinfectant detergent instrumentar 1l -2 buc= 300,84 lei, Dezinfectant servetele 160 buc/cut -6 cutii= 277,31 lei, Halate polipropilena 60 g 10 buc.= 294,1 lei, Manusi 100 buc / cutia- 5 cutii= 357,14 lei, autoclav rola 10 -1 buc.-176,47 lei, autoclav rola 5- 1= 138,66 lei, Autoclav rola indicator 1 buc= 29,41 lei, Autoclav test bowie- 6 buc.= 166,39 lei, termometru non contact 1 buc.= 281,51 lei, Viziera de protectie 2 buc. = 42,02 lei bonus halat impermeabil 3 straturi cls 6- 4buc -, acoperitori tip cizma impermeabil 3 straturi cls 6 -8 perech

Număr anunț
DA26062701
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
PASGO STAR SRL (CUI 35723965)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.779,59 RON
Valoare atribuită
3.779,59 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.779,59 RON

din 3.779,59 RON estimat