Atribuită Cumpărare directă

CARTOFI KG 20*1.468; BANANE KG 7.50*4.587; MERE KG 5*4.588; CEAPA KG 3*2.753; OUA BUC 30*0.367; CAISE KG 7*7.340; FASOLE CONGELATA BUC 1*29.360

Număr anunț
DA26054810
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ZANA ZORILOR (CUI 17965626)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
186,71 RON
Valoare atribuită
186,71 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

186,71 RON

din 186,71 RON estimat