Atribuită Cumpărare directă

RAR DTIC ( 264/31.07.2020 ) : Geanta Laptop Dell Targus Executive, 15.6" (Negru)/ Mouse Logitech Wireless M280 (Negru)

Număr anunț
DA26073036
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310,07 RON
Valoare atribuită
310,07 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310,07 RON

din 310,07 RON estimat