Atribuită Cumpărare directă

Cantina de ajutor social (strada Mihaita Filipescu nr. 15) - servicii de dezinsectie pentru gandaci, muste si tantari - 278mp x 2.5 = 695mc - servicii de deratizare ( - cantina 278mp + pod 278mp + 494 mp curte = 1050mp

Număr anunț
DA26098015
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 13924429)
Furnizor / câștigător
CLEANING SPEED SERV S.R.L. (CUI 27377810)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.554,35 RON
Valoare atribuită
1.554,35 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.554,35 RON

din 1.554,35 RON estimat