Atribuită Cumpărare directă

-cap trimmy T35M10 = 1x100 -cap trimmy T45M12X = 2x190 -fir naylon 3,0mmx169m =3x160 -tub cu vasilina 225 gr. = 5x23 -ulei amestec Husqvarna 1,0l = 5x38 -filtru aer 545Rx = 1x65 -dop = 3x17

Număr anunț
DA26063748
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "DUILIU ZAMFIRESCU"COMUNA DRAGALINA (CUI 4853868)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.160,52 RON
Valoare atribuită
1.160,52 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.160,52 RON

din 1.160,52 RON estimat