Atribuită
Cumpărare directă
DOSAR CARTON CU SINA 20 BUC DOSAR PLIC 100 BUC PLIC C4 100 BUC PLIC BURDUF 100 BUC PIX ALBASTRU 30 BUC PIX ROSU 10 BUC CAPSATOR 3 BUC PERFORATOR 2 BUC BURETIERA CU GEL 6 BUC CREIOANE 20 BUC HARTIE XEROX A4 17 TOPURI CORECTOR PASTA 2 BUC PIX CORECTOR 2 BUC CUTTER 6 BUC CD-URI 100 BUC RADIERA 3 BUC RIGLA 30 CM 2 BUC SFOARA 1 BUC DVD-URI 100 BUC DECAPSATOARE 2 BUC LIPICI 3 BUC SCOTCH BIROU 2 BUC MARKER CD/DVD 3 BUIC ASCUTITOARE 3 BUC REGISTRU 100 FILE 1 BUC TIPLE A4 2 SETURI MARKER TABLA 10 BUC MEMORIE USB 64 GB 2 BUC BURETE TABLA MAGNETICA 10 BUC SCOTCH HARTIE 5 BUC TONER XEROX WORKCENTER5222 2 BUC TONER TN 116/TN118 2 BUC
- Număr anunț
- DA26061213
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGICL "GENERAL MAGHERU" MUN. RM. VALCEA (CUI 2541231)
- Furnizor / câștigător
- ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.932,32 RON
- Valoare atribuită
- 1.932,32 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.