Atribuită Cumpărare directă

Sistem Desktop PC, minim 8 GB, DDR4, SSD SATA III minim 480 GB, tastatura, mouse si sistem de operare Win 10 Pro, conform specificatiilor anexate.

Număr anunț
DA26097225
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI 15025380)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.300 RON
Valoare atribuită
6.300 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.300 RON

din 6.300 RON estimat