Atribuită
Cumpărare directă
1000 buc. comprese sterile tifon 10 cm x 8 cm x 50 straturi 30 buc. fasa medicinala tifon 20 cm x 10 m 100 buc. fasa tifon 8 cm x 10 m 200 buc. fasa tifon 10 cm x 10 m 12 buc. leucoplast suport transparent 5 cmx 5 m 10 buc. leucoplast suport textil 2,5 cm x 5 m
- Număr anunț
- DA26097490
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BRASOV (CUI 14206842)
- Furnizor / câștigător
- SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
- Cod CPV
- 33141118-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 862,64 RON
- Valoare atribuită
- 862,64 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.