Atribuită Cumpărare directă

pvc antibacterian,sanitizat cu latime de 2m.pretul include manopera si toate materialele necesare montajului in scafa,adica profilele,adezivii,cordonul de sudura si pvc-ul.cod culori 0750 Kubes Sun pentru camp si 0748 Kubes Burgundy pentru margine.

Număr anunț
DA26096949
Autoritate contractantă
GRADINITA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT SI PROGRAM NORMAL "RAZA DE SOARE' MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170402)
Furnizor / câștigător
PROFESSIONAL EXPERT SUPERFLOOR SRL (CUI 33709441)
Cod CPV
44112230-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.696 RON
Valoare atribuită
6.696 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
08.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.696 RON

din 6.696 RON estimat