Atribuită Cumpărare directă

Cravata policroma din matase, personalizata, conform modelului agreat cu beneficiarul. Prestatorul va propune trei modele. Personalizare prin transfer termic. Dimensiuni: lungime 145cm, latime in punctul maxim 9cm. Ambalata in plic de carton alb (model beneficiar). Furnizorul va prezenta o mostra de cravata iar ulterior acceptului din partea beneficiarului va fi finalizata comanda.

Număr anunț
DA26075604
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
MONDO SMART VISION SRL (CUI 37459399)
Cod CPV
18423000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.800 RON
Valoare atribuită
25.800 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.800 RON

din 25.800 RON estimat