Atribuită
Cumpărare directă
fir trimmy Hva 2,4mmX240m Opti Round Buc 5 capac T35, S35 Buc 5 knob T35 Buc 5 tambur cap trimmy T35 Buc 5 ulei amestec 1 L Husqvarna LS+ pentru motoare in 2T Buc 5 cutit LC153, LC153S, P53-550CM (colectare) Buc 1 ulei 4T SAE 30 0,6L Oregon flacon 1 ulei 4T SAE 30 0,6L Briggs&Stratton flacon 4
- Număr anunț
- DA26062862
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.215,97 RON
- Valoare atribuită
- 1.215,97 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.