Atribuită Cumpărare directă

Asigurare CASCO pentru : -Autoturism Dacia Logan B-51-WMM , capacitate cilindrica 1451 cmc , putere 66 kw , masa 1590 kg Valabilitate 12 luni in perioada 10.08.2020 pana la 09.08.2021 Prima de asigurare = 919.60 RON Mod de plata = intregral -Autoturism DAEWOO NUBIRA B-11-WMM , capacitate cilindrica 1598 cmc , putere 78 kw , masa 1720 kg Valabilitate 12 luni in perioada 10.08.2020 pana la 09.08.2021 Prima de asigurare = 774.80 RON Mod de plata = integral TOTAL a doua pozitie = 1694.40RON

Număr anunț
DA26085442
Autoritate contractantă
CASA NATIONALA DE PENSII PUBLICE (CUI 13574005)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.694,40 RON
Valoare atribuită
1.694,40 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.694,40 RON

din 1.694,40 RON estimat