Atribuită Cumpărare directă

FLOTOR WC 3/8 10.00 * 15.9664 FURTUN DUS JOLY 2M 20.00 * 21.8487 CAPAC WC 20.00 * 42.0168 BATERIE PERETE MONOCOMANDA 5.00 * 109.2437 RACORD SCURGERE+VENTIL FI32 15.00 * 8.4034 RACORD FLEXIBIL 3/8-3/8 40CM 15.00 * 10.0840 SILICON SANITAR 280ML 5.00 * 11.7647 CANEPA 5.00 * 2.5210 COT PP 50-45 10.00 * 1.6807 ELECTROZI INOX 2.5 1.20 * 121.8487 ELECTROZI STF 2.5 9.00 * 15.9664 PANZA BOMFAIER 10.00 * 1.6807 SPRAY DEGRESANT 5.00 * 24.3697 BUTUC USA 20.00 * 28.5714 GARNITURA KLINGHERIT 50.00 * 0.4202 CABLU CYYF 3*2.5 50.00 * 3.1933 CABLU CYYF 3*1.5 50.00 * 2.1849 CORP NEON 1*18W LAMPA LED 10.00 * 29.4118 CABLU TV 100.00 * 1.3445 PRIZA DUBLA 10.00 * 16.8067 BEC ECONOMIC 60W 20.00 * 2.9412 PRIZA SCHUKO 10.00 * 10.0840 PRIZA SCHUKO 10.00 * 12.6050 SIGURANTA F+N 10A 10.00 * 19.7479 SIGURANTA F+N 20A 10.00 * 19.7479 SIGURANTA F+N 25A 10.00 * 20.5882 INTRERUPATOR 2.00 * 9.2437 STARTER S10 6.00 * 1.6807 BANDA IZOLATOARE 5.00 * 3.3613 TUB NEON 21W 100.00 * 10.0840 TUB NEON 36W 100.00 * 5.8824 STECHER SCHUKO 15.00 * 7.5630 SPIRAL SDS FI6 2.00 * 9.2437 SPIRAL SDS FI8 2.00 * 11.7647 SPIRAL SDS FI10 2.00 * 16.8067 FOLIE PVC (KG) 20.00 * 9.2437 TEAVA PVC FI110-2M 3.00 * 15.9664 TEAVA PVC FI110-1M 2.00 * 8.4034 TEAVA PVC FI110-0.5M 2.00 * 8.4034 COT PP 110-87 3.00 * 7.5630 COT PP 110-90 3.00 * 7.5630 RAMIFICATIE PP 110-110-87 1.00 * 11.7647 TEAVA PPR FI20 FIBRA 12.00 * 2.5210 COT PPR 20 NR.1 6.00 * 0.4202 RACORD PPR 20 NR.1 2.00 * 2.9412 MUFA PPR FI20 4.00 * 0.4202 FURTUN DUS 2M 27.00 * 25.2101

Număr anunț
DA26085953
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
Furnizor / câștigător
EBICOM SRL (CUI 10557824)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.997,48 RON
Valoare atribuită
7.997,48 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.997,48 RON

din 7.997,48 RON estimat