Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de întreținere lunară pt 1 microscop Moeller Wedel - 1000, pentru o perioada de 5 luni (august - decembrie 2020) = mentenanță preventivă, mentenanta corectiva (manopera in cazul defectarii unor piese, fara a include contravaloarea acestor piese) - buletin de verificare. Achiziția presupune service până la 31.12.2020 cu posibilitatea de prelungire ;i suplimentare pentru încă 3 luni (ian. - mar. 2021, prin act/acte aditionale, funcție de disponibilitățile bugetare . Calculație: 1 aparat x 8 luni (5 luni din 2020 + 3 luni din 2021) x PU lunar.
- Număr anunț
- DA26051627
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.040 RON
- Valoare atribuită
- 5.040 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.