Atribuită Cumpărare directă

Municipiul Bucuresti prin Directia Administrativa achizitioneaza servicii de „Revizie generala centrala termica pentru imobilul din D-dul Regina Elisabeta nr.42, Sector 5” conform cerințelor din Caietul de Sarcini postat in SICAP. Valoarea estimată a achiziției este de 1.523,00 lei fara TVA. Criteriul de atribuire: Pretul cel mai scazut. La momentul ofertării aveţi obligaţia de a posta in SICAP (www.e-licitatie.ro) valoarea toatala a pachetului , iar pe adresa de mail gabriel.popescu@pmb.ro se vor transmite pentru deliberare:  Descrierea serviciilor conform cerintelor Caietului de Sarcini;  Oferta financiară detaliata si totala:  Oferta tehnica. Serviciile vor fi efectuate pe bază de Factura fiscala.

Număr anunț
DA26073533
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
Furnizor / câștigător
ABC CONTROL SRL (CUI 29686854)
Cod CPV
45259300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.523 RON
Valoare atribuită
1.523 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.523 RON

din 1.523 RON estimat