Atribuită
Cumpărare directă
Termometru si higrometru digital de camera extraplat alb - Masoara cu precizie temperatura si umiditatea din camera, pentru a oferi un climat sanatos; - Design modern extra-plat, cu suprafete lucioase, grosime de doar 11 mm; - Ecran LCD foarte mare ce afiseaza in acelasi timp temperatura si umiditatea, impreuna cu interpretarea nivelului de confort cu ajutorul unor simboluri Smileys (fete zambitoare); - Simbolurile Smileys arata 3 zone de confort: aer uscat (umiditate foarte scazuta sub 40%); climat optim pentru interior (umiditate intre 40% si 70% si temperatura intre 20 si 25 °C); aer umed (umiditate foarte ridicata, peste 70%); - Memoreaza si afiseaza temperatura si umiditatea MAXima si MINima din ultimele 24 de ore, pentru o monitorizare cat mai completa a climatului; - Afiseaza temperaturi in °C sau °F, cu o rezolutie de 0.1 °C/°F; - Permite agatarea pe perete sau stationarea independenta pe suprafete plane cu ajutorul suportului integrat; - Dimensiuni ecran LCD: 74 x 53 mm; - Dimensiuni produs: 100 x 80 x 11 mm; - Greutate: 70 g; - Aria de masurare: Temperatura intre 0 si 50 °C; Umiditate intre 20 si 95%; - Alimentare: 1 baterie CR2025 (inclusa); - Disponibil in 2 variante de culoare: alb cu rama argintie (model 30.5027.02) sau negru cu rama argintie (model 30.5027.01); - Producator specializat, cu traditie de peste 50 de ani in aparate pentru masurarea climatului: TFA Dostmann GmbH – Germania
- Număr anunț
- DA26077922
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
- Cod CPV
- 38412000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 419,40 RON
- Valoare atribuită
- 419,40 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.