Atribuită Cumpărare directă

CABLU MYYM 5x25 (RV-K) 12373 ML 65 51,73 3362,45 638,8655

Număr anunț
DA26063219
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31321200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.362,45 RON
Valoare atribuită
3.362,45 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.362,45 RON

din 3.362,45 RON estimat