Atribuită
Cumpărare directă
Pachet IT 1. Statie de lucru Dell OptiPlex 3060 SFF cu procesor Intel® Core™ i5-8500 pana la 4.10 GHz, Coffee Lake, 8GB, 256GB SSD, Intel UHD Graphics 630, Linux, Black, 1 buc. x 1830 lei fara TVA 2. Monitor LED IPS Dell 24", Full HD, Display Port, Flicker Free, Pivot, Negru, P2419H, 1 buc. x 550 lei fara TVA 3. Multifuncţional 4 in1 A4 monocrom KYOCERA M2640IDW, 1 buc. x 2032 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA26076246
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30141200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.412 RON
- Valoare atribuită
- 4.412 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.