Atribuită Cumpărare directă

casete includere parafina prevazute cu capac detasabil dimensiuni 40x28x6mm, dimensiuni gauri sita 0.6x0.6 mm 3000buc - lame 26x76x2 mm, ambalate 50 buc/cutie, grosime 2 mm=10 000buc - lame 26x76x1 mm -15 000 buc

Număr anunț
DA26099263
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
ROVIS COM SRL (CUI 6675554)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.850 RON
Valoare atribuită
13.850 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.850 RON

din 13.850 RON estimat